Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Бренд «Mozaico de Lux»

Завантаження...

На сьогоднішній день кам'яну мозаїку застосовують, щоб створювати неповторний стиль у житловому чи офісному приміщенні. Клієнти замовляють фірмі оригінальні сюжети, надаючи індивідуальні ескізи. В облицюванні будь-якої поверхні найкращим варіантом буде використання натурального каменю. Адже цей матеріал має безліч переваг. Серед його переваг:

  • міцність та довговічність;
  • зносостійкість та естетичність;
  • найголовнішою перевагою є екологічність.

Натуральний камінь є природним матеріалом. Небезпечні хімічні сполуки у ньому немає. Саме з цієї причини їм прикрашають не лише фасади, а й внутрішню частину приміщення. Натуральний камінь зберігатиме гарний вигляд багато десятиліть. Колір також залишиться свіжим, тому що на нього не зможуть впливати екстремальні температури та опади. На камінь не вплине час. Він не обсипається. Поверхні прикрашають галькою, оніксом, травертином, мармуром та іншими.

Переваги

Мозаїка чудово підійде для прикраси інтер'єру. Ви можете створити з неї стильний та неповторний дизайн. Мозаїку роблять із якісного сучасного матеріалу, завдяки чому вона довговічна у використанні. Через її універсальний розмір, така мозаїка підійде для будь-якої кімнати. З неї можна створити справді неймовірний шедевр.

Завдяки великому вибору забарвлення, мозаїку можна використовувати для створення неповторного орнаменту. З таким оригінальним малюнком ваша кімната чи фасад стане справжнім витвором мистецтва. Мозаїка буває різної нетрадиційної форми та широкої колірної гами. Завдяки цьому можна створювати ексклюзивні інтер'єри.

Також можна поєднувати різні типи мозаїки. Вона може бути зроблена з:

  • Скло. Цей матеріал підійде для приміщень, де підвищена вологість - басейнів, ванних кімнат, фасадів.
  • Металу. Це новий напрямок у виробництві. Такий варіант сподобається не всім, але є любителі такого дизайну.
  • Ще один варіант – імітація золота та платини. Атмосфера створюється по-справжньому неповторна. Але це також на любителя.

Будь-який з цих варіантів відмінно поєднуватиметься з кам'яною мозаїкою. Також можна використовувати дерев'яні вставки. На сайті є готові варіанти. Придбати їх можна за доступною ціною. А також замовити доставку за невисокою вартістю. Ще можна надати ексклюзивний ескіз, щоб створити індивідуальний дизайн.Візок