Мозаїка мармурова V-MOS A104 Marbol Gris Mozaico de Lux

Мозаїка мармурова V-MOS A104 Marbol Gris Mozaico de Lux
Опис
Характеристики
| Матеріал: | Мармур |
| Розміри модуля: | 300x300 мм |
| Колір: | Білий |
| Тип використання: | Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт |
| Застосування: | Для стін, Для підлоги |
| Стійкість до температур: | Морозостійка |
| Вага (брутто): | 2.308 кг |
| Основа: | Сітка |
| Кількість модулів у упаковці: | 13 шт. |
| Вага модуля: | 2.308 кг |
| Товщина чіпа: | 8 мм |
| Площа модуля: | 0,09 м² |
| Країна виробника: | Китай |
| Бренд: | Mozaico de Lux |
| Тип поверхні: | Полірована, Матова, Глянцева, Неглазурована |