Мозаїка скляна V-MOS A103 Pure Sky Mozaico de Lux

Мозаїка скляна V-MOS A103 Pure Sky Mozaico de Lux
Опис
Характеристики
| Матеріал: | Скло |
| Розміри модуля: | 300x300 мм |
| Колір: | Синій |
| Тип використання: | Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт |
| Застосування: | Для стін, Для підлоги |
| Стійкість до температур: | Морозостійка |
| Вага (брутто): | 1.83 кг |
| Основа: | Сітка |
| Кількість модулів у упаковці: | 10 шт. |
| Вага модуля: | 1.830 кг |
| Товщина чіпа: | 8 мм |
| Площа модуля: | 0,09 м² |
| Країна виробника: | Китай |
| Бренд: | Mozaico de Lux |
| Тип поверхні: | Глянцева, Неглазурована |