Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Бренд «Stella di Mare»

Завантаження...

Справжньою знахідкою для вимогливого дизайнера стане колекція мозаїки Stella di Mare R-MOS, яку можна купити на сайті інтернет-магазину Decor Stone Hub в асортименті. Типи мозаїки за формою чіпа мають унікальні експлуатаційні властивості і лише за рахунок складу та форми. Вибирають таку плитку для укладання у ванній кімнаті, кухні, хамамі та басейні.

Переваги використання

  • Перш ніж замовити Stella di Mare R-MOS, можна звернути увагу на різноманітність кольорів та відтінків. Малюнок кожної мозаїки унікальний і неповторний, оскільки можна викласти те, що заманеться.
  • У складі оздоблювального матеріалу є скло, тому відноситься мозаїчна плитка до екологічних оздоблювальних матеріалів. Немає ні шкідливих, ні токсичних домішок, які можуть завдати шкоди людині.
  • Вирішальне значення укладання мозаїчної плитки є дизайнерська ідея, оскільки від задуму художника залежить, наскільки цікавим буде малюнок.
  • Гратися можна не тільки зі способами укладання, але й іншими оздоблювальними матеріалами, які чудово поєднуються з мозаїчною плиткою.

Особливості

Вартість мозаїчної плитки не вважається однією з найвищих у колекції оздоблювальних матеріалів, представлених на сайті інтернет-магазину Decor Stone Hub. Але й низькою її не назвеш. Деяких власників будинків та квартир цей факт лише надихає, адже можна бути впевненим у міцності оздоблювального матеріалу. Явним плюсом стане естетичне задоволення від укладання неймовірної краси і кольору плитки, яка буде виглядати ідеально в будь-якому інтер'єрі, якщо підійти до її укладання відповідально і усвідомлено, продумавши все до деталей. Ціна оздоблювального матеріалу є компліментом якості виробництва та втілення.

Не так просто відрізнити мозаїчну плитку зі скла від смальти, якщо не розуміти тонкощів виробництва цих оздоблювальних матеріалів. Смальта переважно небесного-синього кольору призначалася для укладання в храмах, і у складі використовували сіль калію, а не сіль натрію. Але все ще на першому місці і міцність, і стійкість до дії зовнішніх факторів, як і у всієї мозаїчної плитки.

В інтернет-магазині Decor Stone Hub хороші ціни, щоб за короткий період створити витвір мистецтва у ванній кімнаті або на кухні. Доставляється товар у цілісності та безпеці за пару днів. Потрібно запастися терпінням, і не забувати про натхнення, яке дозволяє рухатися вперед будь-якому творчому процесу!Візок