Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Бренд «Avant Quartz»

Завантаження...

Якщо вибирати між штучними та природними матеріалами, то буде явний перекіс у бік натурального каменю. Але перш ніж купити кварцовий камінь, або Avant Quartz, необхідно розуміти, що цей матеріал створений штучним шляхом із застосуванням сучасних технологій. Тільки за рахунок укладання підлоги та стін за допомогою кварцового каменю можна перетворити простір, чи то офісний, чи житловий, наповнивши його естетикою та розкішшю.

Переваги використання

  • Відмінною рисою кварцового каменю є його екологічність. У складі оздоблювального матеріалу є кварцова крихта, що видобувається з природних місць залягання. Якщо вміст кварцової крихти становить близько 95%, то в 5% можна виявити полімерні смоли та пігмент, що барвить.
  • В інтернет-магазині Decor Stone Hub можназамовити матеріал, що імітує візерунки мармуру та граніту. Таким чином, щоб підкреслити натуральність каменю, дизайнери вирішили використовувати барвники, щоб наблизити малюнок до візерунків, що зустрічаються в природі. Тому кожен виріб буде унікальним та неповторним. Не дарма Avant Quartz асоціюється із розкішним життям.
  • В Avant Quartz спостерігається ідеальне поєднання ціни та якості. Ціна залежить від кольору та відтінку кварцового каменю. Підібрати візерунок та колір можна у каталозі товарів інтернет-магазину Decor Stone Hub.

Особливості

Avant Quartz є прикладом елегантності та практичності, якщо мова доходить до оздоблювальних матеріалів. До явних переваг кварцового каменю відносять його стійкість до різкого перепаду температур, вологи, впливу ультрафіолетових променів.

Поверхня кварцового каменю легко очищається від плям та забруднень, чим і приваблює власників квартир та будинків. Кварцовий камінь не тільки вважається довговічним матеріалом, але й відрізняється гігієнічністю. Адже на поверхню плит не накопичуються бактерії, здатні завдати шкоди людині та їхнім вихованцям.

В інтернет-магазині Decor Stone Hub представлена ціла колекція кварцового каменю. На сайті можна дізнатися середню вартість оздоблювального матеріалу за квадратний метр. Не потрібно далеко ходити, щоб відразу підібрати й інші оздоблювальні матеріали з глянсовою та матовою поверхнею, які відмінно поєднуються з кварцовим агломератом. Мабуть, ніколи ще не було так просто вибирати матеріали для укладання стін та підлоги у житлових приміщеннях, ванних кімнатах, кухнях та барах.Візок