Мозаїка скляна V-MOS A006 Cristal Mozaico de Lux

Мозаїка скляна V-MOS A006 Cristal Mozaico de Lux
Характеристики
| Матеріал: | Скло |
| Розміри модуля: | 327x327 мм |
| Колір: | Мікс |
| Тип використання: | Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт |
| Застосування: | Для стін, Для підлоги |
| Стійкість до температур: | Морозостійка |
| Вага (брутто): | 0.575 кг |
| Основа: | Сітка |
| Кількість модулів у упаковці: | 20 шт. |
| Вага модуля: | 0.865 кг |
| Товщина чіпа: | 4 мм |
| Площа модуля: | 0,107 м² |
| Країна виробника: | Китай |
| Бренд: | Mozaico de Lux |
| Тип поверхні: | Глянцева, Неглазурована |