Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Бренд «AquaMo»

Завантаження...

Якщо ви зібралися оновити ваше приміщення, саме час вибирати оздоблювальний матеріал. Сьогодні вибір такий величезний, що можна просто розгубитися. Інтернет магазини пропонують свої товари. Їх настільки багато, що просто розбігаються очі. То що ж вибрати? Яка продукція підійде саме вам за якістю та ціною?

Українська фабрика AquaMo виробляє мозаїчну плитку високої якості. Такий оздоблювальний матеріал дуже популярний у наш час. Його стабільний попит на ринку пояснюється тим, що ця продукція поєднує доступні ціни і високу якість. АкваМо завжди стежить за актуальними модними тенденціями. Через це такий матеріал популярний і затребуваний у всьому світі.

Компанія АкваМо пропонує високоякісний продукт та обслуговування на найвищому рівні. Ми виконуємо проекти та приватні замовлення. Ви можете купити у нас плитку за доступною ціною. А також замовити доставку до вашого міста. Вартість доставки невисока.

Плитка з Одеси

Фабрика Аква Мо виготовляє різнокольорову скляну мозаїку. Її кольори та відтінки насправді чудові. Вони настільки різноманітні, що кожен знайде плитку на власний смак. Скляною мозаїкою можна обробляти:

  • Ванну кімнату;
  • Басейн;
  • Фонтан;
  • Кухню.

З Одеси доставка плитки можлива всіма містами України. На сайті можна вибрати товар, який вам найбільше сподобається та оформити замовлення, вибравши будь-який зручний для вас спосіб.

Особливості та переваги використання

Зі скляної мозаїки можна зробити кухонний фартух. Так як на кухні постійно змінюється температура, плитка збережеться у первісному вигляді. Можна не хвилюватися, якщо ви випадково вдарите або подряпаєте плитку. Матеріал дуже міцний і не піддається фізичному впливу. Скляною мозаїкою можна обробляти ванну, оскільки волога теж не зіпсує плитку. Адже такий матеріал просто її не вбирає. Переваги використання скляної мозаїки:

  • Креативний дизайн мозаїки стане прикрасою для будь-якого інтер'єру.
  • Продукцію виготовляють в Україні. Виробник один із найкращих у світі.
  • Сировина виробляють із переробленого скла, що дуже важливо для навколишнього середовища.

Оздоблювальний матеріал є унікальним. Його роблять із натуральних компонентів. Для скляної мозаїки використовують спеціальне покриття для захисту від фізичних пошкоджень. На сайті є великий асортимент товару. Є різні відтінки. Навіть найвибагливіший клієнт знайде те, що йому сподобається. Ви можете купити мозаїку за низькою ціною, і залишитеся задоволені зовнішнім виглядом та якістю.Візок