Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Бренд «Bravo»

Завантаження...

Кожен використовує вдома різні очищувачі, які використовуються для різних поверхонь. Bravo — чудовий варіант для цих цілей. Ви можете вибрати відповідний товар та замовити його на нашому сайті.

Переваги використання

Bravo є одним із лідерів на ринку серед очисників. І недарма, адже завдяки унікальній формулі має такі переваги:

  • Миючі засоби з лужним та нейтральним pH можна використовувати для очищення майже всіх поверхонь
  • Ретельне очищення поверхонь
  • Видалення нальоту та жиру
  • Бережне очищення
  • Зручний спосіб застосування
  • Максимально швидке видалення забруднень. Були проведені експерименти, в ході якого з'ясували, що фарба видаляється приблизно за 30 хвилин, відбитки пальців за 3 хвилини, а сліди органічного походження – приблизно за 20 хвилин.

Особливості

Засіб на водній основі видаляє забруднення різного походження, як синтетичного, так і маслянистого. Якщо необхідно очистити велику площу, можна наносити засіб за допомогою спеціальної машини на підлогу.

Щодо способу застосування, то Bravo потрібно розводити так: 10-40 г на 1 літр теплої води. Якщо потрібно очистити дуже брудну поверхню, слід зробити більш концентрований розчин. Якщо ж забруднена якась невелика ділянка, то ви можете нанести засіб локально, не розводячи його перед цим. Далі він рівномірно наноситься на поверхню, яка потім протирається ганчіркою. Засіб змивається через певний проміжок часу (залежно від типу очищувача, який ви вибрали). Значний плюс продукції Bravo — можливість використання на мармурі, граніті, гумі, пластиці та навіть дереві.

Чому варто замовити саме у нас?

Ми працюємо в цій сфері вже не щороку, маємо уявлення про різні види товарів, їх особливості, характеристики та виробників. Пропонуємо покупцям тільки найкращі варіанти за найприйнятнішою ціною. На нашому сайті є широкий асортимент товарів різних категорій, які ви можете купити в будь-який час доби. Також плюсом нашої компанії є зручні умови оплати та доставки.Візок