Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Захисне просочення для натурального і штучного каменю PROSEAL (0,25л) TENAX

Захисне просочення для натурального і штучного каменю PROSEAL (0,25л) TENAX

Артикул: 000051
В наявності
773 грн.
Додати в обранеДодати до улюбленого
Додати в обране
До списку порівняньДо списку порівнянь
Додати для порівняння
Додати в обранеДодати до улюбленого
Додати в обране
До списку порівняньДо списку порівнянь
Додати для порівняння
Опис

У Вас вироби (сходи, підвіконня, плитка і т.д.) з каменю (мармур, граніт, травертин, онікс, кварц і ін.) І Ви хочете захистити поверхню каменю одним з найпотужніших гідрофобних засобів від більшості забруднень? Або хотіли б дозволити каменю на фасаді прослужити Вам довше не руйнуючись під впливом вологи і атмосферних опадів? Тоді PROSEAL - це що Вам потрібно!

PROSEAL - потужне захисний засіб для всіх видів натурального каменю (граніту, мармуру, травертину, піщанику) і агломератів. Готовий до застосування просочуються ставши глибокого проникнення. Володіє потужним водо / маслоотталкивающая ефектом. Дуже добре працює з полірованими, шліфованими, піскоструминними і обпаленими поверхнями. Ідеально підходить для полірувальних поверхонь. Захищає від агресії вина, олії, маркера. Працює як засіб "анти-графіті". Проникає в мікропористості каменю, захищаючи матеріал від проникнення рідини, при цьому дозволяє йому "дихати", зберігаючи при цьому його природні властивості. Не залишає помітною поверхневої плівки після нанесення, добре і швидко всмоктується. Зберігає природний колір каменю. Придатний для внутрішніх і зовнішніх робіт. Захист PROSEAL триватиме до 4-5 років, якщо продукт застосовувався відповідно до інструкції і оброблений матеріал не знаходився в умовах прямого зносу поверхні.

Інструкція по застосуванню:

- Продукт повинен наноситися рівномірно на абсолютно сухий і чистий матеріал. Волога, пилу і бруд може вплинути на результат обробки. Пропонуємо наносити склад за допомогою тканини, кисті, розпилювача або валика. Використовуйте таку кількість продукту, яке матеріал здатний увібрати в себе природним чином.

- Потім, через кілька секунд після нанесення, очистіть (відполіруйте) поверхню чистою тканиною. Надлишок продукту PROSEAL може привести до утворення липкою плівки, тому надлишки потрібно негайно видалити після обробки.

- Рекомендуємо повторити операцію через 10-15 хвилин після першого застосування.

Водо- маслоотталкивающая ефект буде досягнутий через 24 години після обробки.

При обробці підлоги почекайте 24 години, перш ніж ходити по поверхні.

ВАЖЛИВО: коли поверхня обробляється вперше, рекомендуємо перевірити PROSEAL на зразку матеріалу.

Після використання добре закрийте і запечатайте банку PROSEAL.

Характеристики
Щільність при 25°C гр./см³:0,8
Вид каменю:Граніт, Мармур, Травертин, Агломерат, Пісковик
Витрата (л/кв.м):0,050 - 0,033
Фасовка:0,25 л
Тип використання:Універсальний
Колір:Прозорий
Виробник:Tenax
Країна виробника:Італія
Візок