Захисне просочення для штучного каменю Quartz Toner Plus (1л) TENAX

Захисне просочення для штучного каменю Quartz Toner Plus (1л) TENAX

Артикул: 0024
В наявності
Brand Tenax
3 497 грн.
Додати в обранеДодати до улюбленого
Додати в обране
До списку порівняньДо списку порівнянь
Додати для порівняння
Додати в обранеДодати до улюбленого
Додати в обране
До списку порівняньДо списку порівнянь
Додати для порівняння
Опис

У Вас кухонна стільниця або будь-яке інше виріб з кварцу, агломерату або кварцового агломерату? Втомилися чистити Ваші вироби від випадкових забруднень і тому хочете захистити поверхню від подальших забруднень? Або виріб перестало радувати своїм зовнішнім виглядом: потьмяніло, втратило свій колишній блиск, не таке яскраве і виглядає зовсім не новим? Тоді Quartz Toner - це що Вам потрібно!

QUARTZ TONER PLUS створений для посилення кольору і захисту поверхонь з кварцового агломерату. Рекомендуємо використовувати QUARTZ TONER PLUS для посилення кольору грубих, шліфованих, обпалених і постарених поверхонь. Просочення дуже легко наноситься і швидко висихає. Продукт ідеальний для застосування на кухонних стільницях, так як він схвалений для контакту з харчовими продуктами відповідно до Європейського стандарту 90/128 ECC. (№ 4479).

Інструкція по застосуванню:

- Продукт повинен наноситися рівномірно на абсолютно сухий і чистий матеріал. Волога, пил або бруд може вплинути на результат обробки. Пропонуємо наносити продукт, використовуючи губку, тканину або через розпилювач. Використовуйте таку кількість продукту, яке матеріал здатний увібрати в себе природним чином.

- Потім через, кілька секунд після нанесення, очистіть (відполіруйте) поверхню чистою тканиною. Будь надлишок продукту QUARTZ TONER PLUS залишає на поверхні глянсову липку плівку, тому надлишки потрібно негайно видалити після обробки.

- Рекомендуємо повторити операцію через 10-15 хвилин після першого застосування.

ВАЖЛИВО: коли поверхня обробляється вперше, рекомендуємо перевірити QUARTZ TONER PLUS на зразку матеріалу.

Після використання добре закрийте і запечатайте банку QUARTZ TONER PLUS.

Характеристики
Вид каменю:Агломерат
Витрата (л/кв.м):0,050 - 0,033
Фасовка:1 л
Тип використання:Універсальний
Виробник:Tenax
Країна виробника:Італія
Колір:Прозорий
Візок