Кристаллизатор для мармуру KRISTALL-T (1 л) TENAX

Кристаллизатор для мармуру KRISTALL-T (1 л) TENAX

Артикул: 00184
В наявності
Brand Tenax
829 грн.
Додати в обранеДодати до улюбленого
Додати в обране
До списку порівняньДо списку порівнянь
Додати для порівняння
Додати в обранеДодати до улюбленого
Додати в обране
До списку порівняньДо списку порівнянь
Додати для порівняння
Опис

Кристаллизатор для мармуру - спеціальний хімічний продукт, призначення якого полягає у відновленні первісного блиску і міцності поверхні з натурального каменю кальцийсодержащих порід (мармур, терраццо, вапняк, травертин). Досягнутий ефект після застосування зберігається досить довгий час. Кристаллизатор KRISTALL-T - один з кращих засобів подібного роду, яке випускає італійська компанія TENAX.

Кристаллизатор мармуру KRISTALL-T TENAX - це готовий до застосування склад, який відрізняється простотою і зручністю застосування, високою ефективністю, доступною ціною.

Для відновлення кам'яної поверхні:

Підлоги з натурального каменю користуються в даний час найширшої популярністю завдяки чудовому природному малюнку, унікальною і різноманітною забарвленням, своєю міцності. Але крім плюсів, мармур, вапняк, травертин, терраццо не позбавлені і мінусів - до яких варто віднести насамперед стираність. Тисячі ніг, проходячи по кам'яній підлозі рік за роком, залишають на його поверхні ледь помітні подряпини, які врешті-решт повністю позбавляють камінь його природної краси і глянцевого блиску.

Для відновлення втратив свій первинний вигляд підлог з каменю, розроблений спеціальний продукт хімічний - кристалізатор мармуру (такий, як KRISTALL-T від компанії TENAX). Використовуючи полірувальну машину цей склад як би "втирають" в поверхню підлоги, таким чином що хімічні речовини кристаллизатора вступають в з'єднання з верхнім шаром мармуру, травертину або вапняку, щільно заповнюючи наявні тріщини і дефекти каменю і надаючи поверхні підлоги первісну яскравість забарвлення і глянсовий блиск.

Кристаллизатор KRISTALL-T ідеальний для більшості порід каменю, що складаються з карбонату кальцію (мармур, вапняк, травертин і т. Д.), Простий в застосуванні, додає поверхні підлоги чудовий зовнішній вигляд і покращує його стійкість до стирання.

Спосіб застосування:

- Ретельно очистіть поверхню підлоги. Видалити залишки попередніх обробок.

- Перед застосуванням збовтати склад.

- Розпорошите невелика кількість кристалізатора через спрей / розпилювач на суху, чисту поверхню на 1,5-2 кв.м.

- Після нанесення засобу необхідно розподілити продукт по поверхні, використовуючи однодискову машину для полірування підлоги (вага машинки 45-50 кг), яка оснащена сталевим диском (150-170 об / хв).

- Збільшуйте кількість оборотів (Max 400 об / хв), для отримання глянцевому поверхні. Залишки рекомендуємо видалити білим педом.

Обробляти водо / маслоотталкивающая просоченнями можна тільки через дванадцять годин після проведення кристалізації.

Характеристики
Вид каменю:Мармур
Витрата (кв.м):40
Фасовка:1 л
Тип використання:Для внутрішніх робіт
Виробник:Tenax
Країна виробника:Італія
Колір:Прозорий
Візок