Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Бренд «Caesarstone»

Завантаження...

Caesarstone є різновидом штучного кварцового каменю. Незважаючи на те, що кварцит відноситься до каменів штучного походження, у складі матеріалу є кварцовий пісок. Чим же цінний кварцовий камінь? Враховуючи унікальні властивості кварцового каменю, він вважається одним із найбільш міцних оздоблювальних матеріалів у природі. Показник міцності можна перевірити за шкалою твердості Моосу — 7. За твердістю кварцовий камінь поступається алмазу, адже у останнього показника 10, то у крейди він становить 1.

Переваги використання

  • Незважаючи на те, що створено кварцовий камінь у штучних умовах, у складі матеріалу близько 95% натурального кварцового піску. Щоб створити унікальний візерунок, додані кольорові пігменти та смоли, що забезпечують його довговічність.
  • Купити кварцовий камінь можна з різною поверхнею. У каталозі можна замовити кварцовий камінь Caesarstone з глянсовою, матовою і шорсткою поверхнею. Ступінь полірування підбирається самостійно, адже від цього вартість всього замовлення.
  • Яким би міцним не був мармур і граніт, кварцит Caesarstone міцніший і довговічніший, тому ціна матеріалу є підтвердженням його високої міцності.

Особливості

Caesarstone, всесвітньо відомий бренд кварцового каменю, почали випускати в 1987 році в Ізраїлі, і з того часу дизайнери мають міцні матеріали для втілення найсміливіших ідей. Особливістю кварцового каменю Caesarstone стала унікальна італійська технологія Breton, що зробила оздоблювальний матеріал дійсно незамінним в обробці стін та підлоги, якщо потрібна міцна та стійка до впливу зовнішніх факторів поверхня.

Незважаючи на те, що в каталозі товарів інтернет-магазину Decor Stone Hub можна знайти величезну кількість оздоблювальних матеріалів різних кольорів, відтінків, форм, все ж таки кварцовий камінь виділяє серед них завдяки своїй міцності, якісній імітації природних візерунків, які зустрічаються тільки в природі. Вимірюється матеріал квадратними метрами, тому вказано ціну за квадратний метр кварцового каменю Caesarstone.

Відповідає світовим нормам та стандартам, тому можна не турбуватися ні про якість, ні про екологічність, ні про безпеку, якщо укладати підлогу та стіни у житлових та офісних приміщеннях. У Decor Stone Hub лише найкращі оздоблювальні матеріали за найдемократичнішою ціною! Залишилося тільки замовити першу партію кварцового каменю Caesarstone в один клік!Візок