Мозаїка мармурова CL-MOS CCLAYRK25011 Mozaico de Lux
Мозаїка мармурова CL-MOS CCLAYRK25011 Mozaico de Lux
Характеристики
| Матеріал: | Мармур |
| Розміри модуля: | 320x304 мм |
| Колір: | Бежевий |
| Тип використання: | Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт |
| Застосування: | Для стін, Для підлоги |
| Форма чіпа: | Прямокутна |
| Вага (брутто): | 1.614 кг |
| Основа: | Сітка |
| Призначення: | В інтер'єрі, Для лазні, Для басейну, Для ванної кімнати та туалету, Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха, Для фасаду |
| Кількість модулів у упаковці: | 10 шт. |
| Вага модуля: | 1.614 кг |
| Товщина чіпа: | 10 мм |
| Площа модуля: | 0,097 м² |
| Країна виробника: | Китай |
| Бренд: | Mozaico de Lux |
| Тип поверхні: | Матова, Неглазурована |



